Jepet me qira apartament 2+1 në Astir Qera

Description

Jepet me qira apartament 2+1 me sipërfaqe 110m2 totalisht i mobiluar në katin e 8-të tek Zona e Astirit. Apartamenti disponon: Sallon të madh, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe depo.

Të interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit: + 355 69 600 1005

Listing Info